Czas na karnawałowe szaleństwo w modzie męskiej - informacja prasowa

Sylwester już za nami i karnawał rozpoczął się na dobre! Kobiety mają do dyspozycji pióropusze, boa na szyję i brokaty. Czy mężczyzna musi pozostawać w tym biegu daleko w tyle? Nie!  Nowoczesny mężczyzna interesuje się modą i chce wyglądać nie tylko elegancko, ale też zgodnie z najnowszymi trendami.  Aby umożliwić to panom również w karnawale, marka Collection Adam proponuje krawaty, które doskonale sprawdzą się na każde wielkie wyjście. Krawaty Collection Adam są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a wzór i kolorystyka dopasowane są tak, aby idealnie zgrywać się z suknią wieczorową towarzyszki.


- Krawat to taki element stroju, który podkreśli fantazję i nietuzinkowość mężczyzny – mówi Barbara Laurent, stylistka. – O ile garniturów nie kupuje się często, to z krawatami można poszaleć i wyrazić poprzez nie swoją osobowość – dodaje.


W karnawałowej linii krawatów Collection Adam  znajdziemy motywy brokatowe, tkaniny połyskliwe i świecące oraz fantazyjne wzory. To doskonała zabawa modą na karnawał dla każdego mężczyzny.  - Karnawałowe krawaty to świetna propozycja na każdą imprezę. Będą znakomitym uzupełnieniem do klasycznego garnituru i dodadzą pikanterii, która w tym okresie jest bardzo pożądana – mówi Barbara Laurent.