Blog krawatowy

Szal nonszalancki i nietuzinkowy

Szal to jeden z najmodniejszych dodatków w garderobie, zarówno męskiej, jak i damskiej od kilku sezonów. Dodaje nonszalancji, podkreśla indywidualny styl i przemienia prosty strój w nietuzinkową i stylową kreację. Jednak, ważne aby był odpowiednio dopasowany do płaszcza, kurski, czy kożucha. Dobrze komponujący się szal może pasować do wszystkiego. To dodatki decydują o całokształcie stylizacji, dlatego nie warto na nich oszczędzać. W detalach najważniejsza jest jakość, która świadczy o klasie i elegancji.

Czytaj więcej...

Dress code eleganckiego mężczyzny

Dress code eleganckiego meższczyzny.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a nie da się ukryć, że głównie zależy od naszego wyglądu. Mężczyźni, którzy rzadziej interesują się modą, powinni przyswoić sobie nasz mały poradnik stylu, aby mieć pewność, że zawsze wyglądają dobrze i elegancko. Krawat, skarpetki, koszula – wszystko musi być idealnie dobrane. Strój – szczególnie w pracy – nie może być przesadny i nie może przeszkadzać. Mężczyzna na co dzień powinien ubierać się starannie i odpowiednio do okazji, a zarazem nowocześnie i swobodnie.

Czytaj więcej...

Jak zawiązać krawat? - węzeł prosty + porady stylizacyjne

Dzięki temu filmowi szybko nauczysz się wiązać węzeł prosty - jeden z najpopularniejszych wiązań krawatowych oraz dowiesz się jaki rodzaj węzła jest najkorzystniejszy dla Twojej budowy ciała.